Autorizovaní partneři BMW

PRÁCE U AUTORIZOVANÉHO PARTNERA BMW.

Jako výrobce prémiových vozů potřebujeme samozřejmě autorizované partnery BMW, kteří sdílí naši vizi. Ty máme. A naše tajemství? Lidé, kteří pracují u našich autorizovaných partnerů BMW.

Díky svému přístupu, nadšení a angažovanosti se odlišují od konkurence, ale také od sebe navzájem. Příznivý vedlejší efekt: Každý autorizovaný partner v síti se stará sám o své zaměstnance a je tak jedinečný a samostatný.

Připadá Vám tento způsob organizace zajímavý?
Ucházejte se tedy na některém z našich pracovišť o pracovní pozici u špičkové značky a staňte se součástí skupiny stejně smýšlejících lidí!

Koho hledáme

KOHO HLEDÁME.

Když chcete pracovat pro autorizovaného partnera BMW, je jistě dobré vědět, jak funguje motor. Je ale minimálně stejně důležité vědět, co pohání a motivuje lidi.

Všechny zaměstnance u jednotlivých autorizovaných partnerů BMW spojuje stejná vášeň a pracovní nasazení. Díky zájmu o značku, techniku a servis se zde zákazníci cítí dobře a jsou respektováni.

Co nabízíme

CO NABÍZÍME.

Je Vaše práce jednotvárná? U nás ne.

Vedle rozmanitých úkolů a příležitostí, které s sebou nejnovější technika a různí zákazníci přinášejí, pohlížíme na vztah mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem jako na vztah založený na vzájemnosti.

Od našich zaměstnanců tedy nepožadujeme jen výkony, ale také jim za ně mnohé nabízíme.