PRÁCE U AUTORIZOVANÉHO PARTNERA BMW.

Ať už jste zkušený odborník, který hledá vzrušující novou výzvu nebo zbrusu nový absolvent, který chce vyzkoušet své dovednosti a talent, nebo učeň technických oborů, který touží po zajímavé prestižní praxi… Nabízíme svět příležitostí.

Zkušený odborník

Neustále hledáme vášnivé profesionály, kteří by s námi spolupracovali na utváření budoucnosti automobilového průmyslu. Pokud hledáte novou výzvu, vždy se najde zajímavá vzrušující příležitost.

Absolvent

Úspěšně jste dokončili studium nebo se chystáte promovat a chcete převzít odpovědnost? Pak se připravte na inspirativní úkoly, uznání a především rozvojové příležitosti

Učeň technického oboru

Jako učeň v obchodním zastoupení BMW máte šanci získat náskok ve své kariéře. Můžete si být jisti, že s námi získáte cenné praktické zkušenosti napříč širokou škálou prací na automobilech a motorkách BMW.

Všechny zaměstnance spojuje stejná vášeň a pracovní nasazení. Díkzájmu o  značkutechniku a servis se u nás zaměstnanci i zákazníci cítí dobře a jsou respektováni. Vztah mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem vnímáme  jako vztah založený na vzájemnosti. Od našich zaměstnanců tedy nepožadujeme jen výkony, ale také jim za ně mnohé nabízíme.

 

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Nevadí. Pošlete nám sami svůj životopis zde.