Autorizovaní partneři BMW

PRÁCE U AUTORIZOVANÉHO PARTNERA BMW.

Jako výrobce prémiových vozů potřebujeme samozřejmě autorizované partnery BMW, kteří sdílí naši vizi. Ty máme. A jaké je naše tajemství? Lidé, kteří u našich autorizovaných partnerů BMW pracují.

Díky svému přístupu, nadšení a angažovanosti se odlišujeme od konkurence. Každé dealerství BMW je samostatné, jedinečné.

Ucházejte se tedy na některém z našich pracovišť o pracovní pozici u špičkové značky a staňte se součástí skupiny stejně smýšlejících lidí!

Nenašli jste pozici, kterou hledáte? Nevadí. Pošlete nám sami svůj životopis zde.

Koho hledáme

KOHO HLEDÁME.

Když chcete pracovat pro autorizovaného partnera BMW, je jistě dobré znát modely našich vozů. Je ale minimálně stejně důležité vědět, co pohání a motivuje lidi.

Všechny zaměstnance u jednotlivých autorizovaných partnerů BMW spojuje stejná vášeň a pracovní nasazení. Díky zájmu o značku, techniku a servis se zde zákazníci cítí dobře a jsou respektováni.

Co nabízíme

CO NABÍZÍME.

Je Vaše práce jednotvárná? U nás ne.

Vedle rozmanitých úkolů a příležitostí, které s sebou nejnovější technika a různí zákazníci přinášejí, pohlížíme na vztah mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem jako na vztah založený na vzájemnosti.

Od našich zaměstnanců tedy nepožadujeme jen výkony, ale také jim za ně mnohé nabízíme.