Staň se součástí týmu !

Společnost CarTec Group je se svými pobočkami v 5ti městech ČR největším prodejcem vozů BMW v České republice. Naší filozofií je poskytování nadstandardních služeb našim klientům, které odpovídají prémiové značce BMW. Jsme stabilní společností a děláme maximum pro neustálý rozvoj firmy i lidí uvnitř a tím i společný růst.

Pro naši pobočku CarTec Liberec právě hledáme posilu do týmu. Pokud jste pozitivní osoba, máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, v kolektivu se cítíte jako ryba ve vodě, jen tak Vás něco nerozhodí a přirozený úsměv na tváři jen tak neztrácíte, pak čtete dál…

Společnost BMW CarTec Liberec, prodej a servis vozů BMW, hledá do svého týmu zájemce/zájemkyni na pozici Asistent / Asistentka servisního oddělení.

DISPONENT/KA PRODEJNÍHO ODDĚLENÍ Cartec Liberec

Náplň práce:

Jako disponent/ka vozidel BMW budete zodpovědná za zadávání nových vozů do výroby, budete měnit jejich specifikace a hlídat stav výroby. Budete se starat o inzerci vozidel, vykazovat měsíční reporty a zpracovávat notifikační dokumenty. Budete úzce spolupracovat s prodejním týmem a komunikovat s lokálním zastoupením BMW pro Českou republiku v Praze.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Uchazeč/Uchazečka by měl mít ukončené SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC, alespoň částečnou znalost AJ nebo NJ.

Mezi nejdůležitější vlastnosti a dovednosti řadíme zodpovědnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení, pozitivní myšlení a týmového ducha.

Zájem o vozy je výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:

Nabízíme vám práci ve stabilní a silné společnosti, v příjemném pracovním prostředí s podporou stálého kolektivu. Nabízíme další vzdělávání a příjemné firemní benefity.

 

CarTec Liberec s.r.o.
Obchodní 622, Liberec – Liberec XI-Růžodol I

Online žádost o místo