Staň se součástí týmu !

Společnost Dycom se sídlem v Karlových Varech je tradičním a dlouholetým autorizovaným dealerstvím BMW.
Nabízíme Vám pracoviště v příjemné atmosféře přátelského prostředí na prémiových produktech značek BMW. Dycom Karlovy Vary je zastáncem práce v týmu a v prostředí otevřeného dialogu - nejen se zákazníky ale také sezaměstnanci.

EKONOMICKÝ PRACOVNÍK DISPONENT Dycom Karlovy Vary

Náplň práce:

- objednávání vozů

- zpracování faktur

- asistent servisu a prodeje

Očekáváme:

- SŠ vzdělání

- vysoká míra odpovědnosti, samostatnost

- samostatnost, odolnost proto stresu

- znalost práce s Microsoft Office

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování
  • přátelský kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí

  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
  • Plat: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Dycom Group, s.r.o.,
Jaroslava Tomáňová
Jenišov 187, 36001 Karlovy Vary, Česká republika
606 637 307

Online žádost o místo