Staň se součástí týmu !

Společnost CarTec Group je se svými pobočkami v 5ti městech ČR největším prodejcem vozů BMW v České republice. Naší filozofií je poskytování nadstandardních služeb našim klientům, které odpovídají prémiové značce BMW. Jsme stabilní společností a děláme maximum pro neustálý rozvoj firmy i lidí uvnitř a tím i společný růst.

Pro naši pobočku CarTec Praha právě hledáme posilu do týmu. Pokud jste pozitivní osoba, máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, v kolektivu se cítíte jako ryba ve vodě, jen tak Vás něco nerozhodí a přirozený úsměv na tváři jen tak neztrácíte, pak čtete dál…

IT Support Specialista
Hledáme spolehlivého a komunikativního IT technika, který si vezme pod svá ochranná křídla naše kancelářské IT vybavení i jeho uživatele. Někoho, s kým se budeme mít my i naše počítače jako v bavlnce :) Můžeš být i junior. Záleží nám na tom, aby pro interní uživatele byl kontakt s tebou pozitivní zážitek a abys byl pečlivý systematik, který ve věcech udrží pořádek. A pak jsme připraveni tě učit a posouvat dál.

IT SPECIALISTA Cartec Praha

Co Vás čeká a co budete mít na starosti

instalace, konfigurace a správa koncových IT zařízení - hlavně Windows, ale i MacOS a Linux, Android a další
onboarding a offboarding zaměstnanců (správa a nastavování přístupů a práv k účtům)
first level support a technická podpora uživatelů
správa office365 - identity, emaily, delegace práv, Wiki
správa audiovizuální techniky – kamerový systém, zabezpečovací systém, iPady apod.
vedení administrativy oddělení IT (nákupy, evidence techniky)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

dobrou znalost desktopových OS – Windows, MacOS, okrajově i Linux
znalost LAN/WAN síťového prostředí výhodou
zkušenosti s MacOS výhodou
samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci - pro kolegy budeš první kontakt pro řešení požadavků
schopnost a ochota učit se novým technologiím - jako automotive firma neustále adaptujeme nové technologie a systémy a Ty u toho nesmíš chybět
komunikační dovednosti - kolegové musí dostat jasné a přesné informace, co se děje a proč
možnost pracovat na full-timový rozsah spolupráce
pečlivost a systematičnost, protože budeš mít na starosti agendu, ve které zkrátka nemůže být chaos

Co vám můžeme nabídnout:

společnost s českým vlastníkem
motivační platové ohodnocení
příspěvek na MultiSport kartu
stravenky v hodnotě 150 Kč
zvýhodněné mobilní tarify
slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
zaměstnanecká sleva při koupi vozu BMW
přátelský kolektiv a pěkné pracovní prostředí
firemní akce
náborový příspěvek

Cartec Praha
Adresa
Průběžná 3123/80, Praha – Strašnice

Online žádost o místo