Staň se součástí týmu!

Společnost CarTec Group je se svými pobočkami v 5ti městech ČR největším prodejcem vozů BMW v České republice. Naší filozofií je poskytování nadstandardních služeb našim klientům, které odpovídají prémiové značce BMW. Jsme stabilní společností a děláme maximum pro neustálý rozvoj firmy i lidí uvnitř a tím i společný růst.

Pro naši pobočku CarTec Olomouc právě hledáme posilu do týmu. Pokud jste pozitivní osoba, máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, v kolektivu se cítíte jako ryba ve vodě, jen tak Vás něco nerozhodí a přirozený úsměv na tváři jen tak neztrácíte, pak čtete dál…

Mechanik motorových vozidel / Karosář Cartec Olomouc

Náplň práce:

- Opravy mechanických části vozidel

- Klempířské a karosářské práce

- Montáž doplňků a příslušenství

- Provádění běžného pravidelného servisu

Požadujeme:

- SŠ/ SOU automechanik

- Zkušenosti v oboru min. 3 letá praxe

- Základní znalost anglického nebo německého jazyka

- Řidičský průkaz skupiny B

- Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti

- Zajímavé finanční ohodnocení závislé na odvedené práci

- Práci na vozidlech s nejmodernější technikou

- Pravidelná školení

- Zaměstnanecké benefity ( Multisport, sickdays, stravenky, ...)

Kontakt:

Lucie Kocmánková

kocmankova@cartecolomouc.cz

Cartec Olomouc

Tovární 1297/1b, Olomouc - Hodolany

Online žádost o místo