Staň se součástí týmu !

Jsme nový autorizovaný servis BMW a MINI v Ostravě a hledáme nového člena týmu. Máte rádi výzvy a chcete se podílet na rozjezdu nového projektu pod záštitou prestižní značky? Pak hledáme právě Vás.
Nabídnout můžeme práci s budoucností u atraktivního zaměstnavatele, přátelské prostředí, četné příležitosti pro další vzdělání a propagaci, atraktivní výhody a vzrušující aktivity spojené s jednou z nejznámějších značek na světě.

MISTR DÍLNY Lex Auto Ostrava

Jaké kolegy hledáme?

Ve své práci budete důležitý partner pro náročné zákazníky BMW a MINI, stejně tak pro své kolegy v týmu. Důležité proto pro nás nejsou pouze pracovní zkušenosti, ale především vlastnosti a nadšení pro práci. Budujeme důležitý základ týmu, který se bude v následujících letech dále rozrůstat a Vy máte možnost být u toho od začátku.

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

Hlavní náplní práce budou úkoly spojené s chodem mechanické dílny. Stanete se důležitým článkem mezi příjmem servisu a ostatními kolegy. Mistr dílny je zodpovědný za profesionálně realizované opravy, vedení týmu mechaniků, zadávání práce jednotlivým pracovníkům, koordinaci práce s ostatními dílnami a servisními techniky. Působí jako důležitý "zdroj informací" pro všechny pracovníky dílny a někdy také jako prostředník mezi technickou podporou BMW Group a kolegy mechaniky. Mezi hlavní priority mistra dílny patří pravidelná reorganizace kapacit dílny s ohledem na servisní objednávky a výstupní kontrola provedených prací.

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

motivuje své podřízené ke skvělým výkonům
umí vést tým se schopností zachovat dobrou atmosféru
je schopný plánovat, organizovat a řídit pracovní procesy
má vzdělání a nebo praxi odpovídajícího pozici
řidičský průkaz sk. B

Na co se u nás můžete těšit?

Moderní pracovní prostředí
Vzdělávání dle značkových standardů BMW Group
Motivující finančního ohodnocení
Příspěvek na Multisport kartu
Podle odpracovaných let týden dovolené navíc a příspěvek na penzijní spoření
Příspěvek na stravování
Slevy na náhradní díly, doplňky a Lifestyle BMW
Skvělou práci pro milovníky aut
a další.

 

Lex Auto TB s.r.o.
Nad Porubkou 2390, Ostrava – Poruba

Online žádost o místo