Staň se součástí týmu !

Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW a MINI a poskytovatelům servisu BMW, MINI.
Renocar vznikl již 22. září 1990 jako jedna z prvních soukromých firem v tehdejším Československu. Kořeny firmy se však dají vystopovat až do šedesátých let. Renocar se stal v roce 1991 prvním oficiálním dealerem a značkovým servisem BMW u nás.
Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby poskytované zákazníkům, proto nabízíme zaměstnání vhodným kandidátům na pozici:

Mistr dílny BMW
Chcete mít volné víkendy? Chcete pracovat s týmem opravdových odborníků na BMW? Máte rád/a jasná pravidla?

MISTR DÍLNY Renocar Praha Fast Lane

Koho hledáme:

Máte vzdělání a praxi odpovídajícího pozici?
Zkušenosti s klempířskými a lakýrnickými pracemi
Jste schopný plánovat, organizovat a řídit pracovní procesy?
Jste samostatný, odpovědný, spolehlivý, pečlivý a máte chuť učit se novým věcem?

Vaším úkolem bude:

Odpovědnost za profesionálně realizované opravy
Poskytování technické podpory mechanikům
Kontrola kvality prací
Působení jako "zdroj informací" pro všechny pracovníky dílny
Pravidelná reorganizace kapacit dílny s ohledem na objednávky prací

Co vám můžeme nabídnout:

Jistotu zaměstnání v silné firmě
Příspěvek na MultiSport kartu
Příspěvek na stravování
Slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
Práci v týmu, který dosahuje skvělých výsledků
Školení dle standardů značky
Firemní akce
Skvělou práci pro milovníky aut

Renocar a.s. – Praha – Fast Lane
Papírenská 411/2, Praha – Bubeneč

Online žádost o místo