Staň se součástí týmu!

Invelt je největším prodejcem motorek BMW v regionu východní Evropy a dominantním hráčem v prodeji nových a ojetých vozů BMW, MINI a Alpina. Lepší referenci jinde neseženeš.

Hledáme šikovného a spolehlivého motomechanika pro náš nově otevřený servis motocyklů BMW.
Na věku nezáleží, na zkušenostech ano, klíčové je, aby ses chtěl učit a odvádět perfektní práci, kterou si naši zákazníci zaslouží.

MOTOMECHANIK invelt Plzeň

Náplň práce:

opravy a údržba - motocyklů a případně motorových vozidel
pravidelný servis dle předpisu výrobce
montáž doplňků a příslušenství
dodržování předepsaných pracovních postupů
pneuservis

Požadujeme:

vyučení v oboru auto nebo moto mechanik
prokazatelné zkušenosti a znalosti
zodpovědný a pečlivý přístup k odváděné práci
řidičské oprávnění skupiny A / B podmínkou
trestní a finanční bezúhonnost

Hledáme zaměstnance, který:

ve svém oboru odvádí kvalitní práci
je nadšenec do aut/motorek a má rád vůni paliva
je šikovný, spolehlivý, samostatný a zodpovědný
podporuje dobrou atmosféru na pracovišti
chce být součástí úspěšného týmu

Nabízíme:

mzda 33 000 – 45 000,-
5 týdnů volna
jistotu a zázemí finančně silné společnosti
nadprůměrný plat, částečně závislý na výkonu
příspěvek na MultiSport kartu