Staň se součástí týmu!

Přední český prodejce vozů BMW, MINI a Alpina, společnost invelt – s.r.o., hledá pro svou pobočku v Praze nové kolegy. Skupina Invelt je tradiční dlouholetý autorizovaný partner BMW, který vedle pobočky v Praze vlastní také showroom a servis v Plzni.

PRACOVNÍK/CE SKLADU PNEUMATIK – LOGISTIK/ČKA invelt Praha

Náplň práce:

  • Uskladňování a vyskladňování sad kol/pneumatik
  • Přezouvání a vyvažování kol (možnost zaškolení)
  • Mytí kol
  • Práce s vysokozdvižným vozíkem (možnost zaškolení)
  • Plánování, optimalizace a kontrola aktuálního stavu skladových pneumatik
  • Spolupráce se servisním oddělením firmy
  • Mytí kol
  • Převoz zboží mezi pobočkami společnosti
  • Likvidace starých pneumatik

Nabízíme:

  • Plat 31 000 Kč - 37 000,- Kč
  • 5 týdnů volna
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Zvýhodněné podmínky stravování
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu

Očekáváme:

  • Praxe v pneuservisu vítána
  • Řidičský průkaz sk. B + C
  • Dobrá fyzická kondice
  • Profesní průkaz - vítán
  • Loajalitu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Týmový duch
  • Uživatelské zvládnutí práce na PC (Office)
  • Časovou flexibilitu
  • Trestní bezúhonnost

Invelt s.r.o. - Praha
Jeremiášova 1127/5, Praha - Stodůlky

Místo výkonu práce:
Praha 5 a Tuchoměřice

Online žádost o místo