Staň se součástí týmu!

Jsme nový autorizovaný servis BMW a MINI v Ostravě a hledáme nového člena týmu. Máte rádi výzvy a chcete se podílet na rozjezdu nového projektu pod záštitou prestižní značky? Pak hledáme právě Vás.

Nabídnout můžeme práci s budoucností u atraktivního zaměstnavatele, přátelské prostředí, četné příležitosti pro další vzdělání a propagaci, atraktivní výhody a vzrušující aktivity spojené s jednou z nejznámějších značek na světě.

PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL/OBSLUHA MYČKY Lex Auto Ostrava Poruba

Koho hledáme:

Hledáme někoho, kdo má zájem o detailing vozů, moderní metody ručního mytí a leštění karosérií. Důležité proto pro nás nejsou pouze pracovní zkušenosti, ale především vlastnosti a nadšení pro práci. Budujeme důležitý základ týmu, který se bude v následujících letech dále rozrůstat a Vy máte možnost být u toho od začátku.

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň?

Nejběžnějším úkolem pro Vás bude příprava vozidel k předání zákazníkovi. Příprava spočívá v mytí osobních vozů, ale součástí může být například impregnace kůže, leštění a konzervace laku, tepování interiérů a ostatní specifické úkony dle přání zákazníka. Náplní práce bude také příprava interních vozidel pro prezentaci na showroom. Po celou dobu Vaší práce bude důležitá spolupráce s ostatními členy týmu.

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

zájem o automobilový obor a svět BMW
praxe s ručním mytím nebo autoopravárenství výhodou
pečlivost a spolehlivost, proaktivní přístup
schopnost práce v týmu
řidičský průkaz sk. B

Na co se u nás můžete těšit?

moderní pracovní prostředí
vzdělávání dle značkových standardů BMW Group
motivující finančního ohodnocení
příspěvek na penzijní připojištění
zprostředkování karty Multisport
a další.

 

Lex Auto TB s.r.o.
Nad Porubkou 2390, Ostrava - Poruba

Online žádost o místo