Staň se součástí týmu !

Přední český prodejce vozů BMW, MINI a Alpina, společnost invelt – s.r.o., hledá pro svou pobočku v Plzni nové kolegy. Skupina Invelt je tradiční dlouholetý autorizovaný partner BMW, který vedle pobočky v Plzni vlastní také velký showroom a servis v Praze.

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ invelt Plzeň

Náplň práce:

aktivní prodej náhradních dílů a příslušenství
příjem a výdej náhradních dílů
spolupráce se servisním oddělením
komunikace s klienty
kontrola dostupnosti dílů
tvorba nabídek, objednávek a fakturace

Hledáme zaměstnance, který:

je přesný, spolehlivý, samostatný
je trestně a finančně bezúhonný
má již zkušenosti na podobné pozici v automotive
se orientuje v katalogu náhradních dílů
podporuje dobrou atmosféru na pracovišti
je schopen pracovat v týmu a disponuje dovednostmi pro komunikaci
dokáže plánovat, organizovat a systematicky přistupuje k úkolům

Nabízíme:

5 týdnů volna
Příspěvek na Multisport kartu
Příspěvek na penzijní/životní pojištění
Možnost spojit se s firmou, která ví přesně, co chce a kam směřuje
Vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě
Fixní plat a další výkonnostní odměny
Zvýhodněné podmínky stravování v místě výkonu práce

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity

Invelt s.r.o. - Plzeň
Místo pracoviště: Rokycanská 1422/111, Plzeň - Doubravka

Online žádost o místo