Staň se součástí týmu !

Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW a MINI a poskytovatelům servisu BMW, MINI.
Renocar vznikl již 22. září 1990 jako jedna z prvních soukromých firem v tehdejším Československu. Kořeny firmy se však dají vystopovat až do šedesátých let. Renocar se stal v roce 1991 prvním oficiálním dealerem a značkovým servisem BMW u nás.
Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby poskytované zákazníkům, proto nabízíme zaměstnání vhodným kandidátům na pozici:

Skladník náhradních dílů BMW
Chcete mít volné víkendy? Chcete se naučit něco nového a stát se opravdovým odborníkem na BMW? Máte rád/a jasná pravidla?

SKLADNÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ Renocar Fast Lane Praha

Koho hledáme:

- Máte vzdělání a praxi odpovídajícího směru – zaměření na automobilový průmysl.

- Zkušenosti s autodíly budou velkou výhodou.

- Jste samostatný, odpovědný, spolehlivý, pečlivý?

- Nebojíte se fyzické práce?

Vaším úkolem bude:

- Přejímání a kontrola dodaných náhradních dílů a příslušenství.

- Třídění náhradních dílů a jejich ukládání do regálového systému.

- Výdej náhradních dílů a příslušenství mechanikům (k provádění oprav)

- Pořizování údajů o naskladnění a vyskladnění zboží ve firemním SW

Co vám můžeme nabídnout:

Jistotu zaměstnání v silné firmě
Příspěvek na MultiSport kartu
Příspěvek na stravování formou stravenek
Slevy na nákup v Lifestyle shopu BMW
Práci v týmu, který dosahuje skvělých výsledků
Školení a rozvoj v oboru
Firemní akce
Skvělou práci pro milovníky aut

Renocar a.s. – Praha – Fast Lane
5. května 1640/65, Praha – Nusle

Online žádost o místo