Staň se součástí týmu !

Společnost CarTec Group je se svými pobočkami v 5ti městech ČR největším prodejcem vozů BMW v České republice. Naší filozofií je poskytování nadstandardních služeb našim klientům, které odpovídají prémiové značce BMW. Jsme stabilní společností a děláme maximum pro neustálý rozvoj firmy i lidí uvnitř a tím i společný růst.

Pro naši pobočku CarTec Olomouc právě hledáme posilu do týmu. Pokud jste pozitivní osoba, máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, v kolektivu se cítíte jako ryba ve vodě, jen tak Vás něco nerozhodí a přirozený úsměv na tváři jen tak neztrácíte, pak čtete dál…

Chcete být součástí našeho týmu? Jste vítáni!

Aktuálně totiž hledáme posilu na recepci našeho showroomu.

Pokud vyhledáváte klid a rutinní práci, tato pozice nebude tou pravou pro Vás. Máte-li naopak v oblibě různorodost, jste aktivní, máte chuť pracovat a chcete fungovat v dynamické atmosféře, u nás se Vám bude líbit!

ASISTENTKA SERVISU Cartec Olomouc

Náplň práce:

První kontakt se zákazníkem
Osobní, telefonickou a e-mailovou komunikaci se zákazníky
Vyřizování a přepojování hovorů
Sjednávání servisních termínů se zákazníky
Evidenci smluv, archivaci zakázek
Správu přijaté a odeslané pošty
Zajišťování chodu recepce
Zajišťování občerstvení pro zákazníky a obsluhu Isetta baru

Očekáváme:

Min. SŠ vzdělání s maturitou
Velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Reprezentativní a příjemné vystupování
Velmi dobré komunikační dovednosti
Proaktivní přístup a schopnost dobře zvládnout stresové situace

Výhodou bude, pokud budete mít:

Zkušenost s prací na recepci

Nabízíme:

Dynamickou práci v moderním prostředí a přátelském kolektivu
Motivační platové ohodnocení
Zaměstnání ve společnosti s českým vlastníkem
Příspěvek na MultiSport kartu
Stravenky v hodnotě 150 Kč
Dresscode hrazený zaměstnavatelem
Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i rodinné příslušníky
Slevy na nákup v BMW Lifestyle shopu
Občerstvení na pracovišti

CarTec Olomouc s.r.o.
Tovární 1297/1b, Olomouc - Hodolany

Online žádost o místo