Staň se součástí týmu !

Společnost CarTec Group je se svými pobočkami v 5ti městech ČR největším prodejcem vozů BMW v České republice. Naší filozofií je poskytování nadstandardních služeb našim klientům, které odpovídají prémiové značce BMW. Jsme stabilní společností a děláme maximum pro neustálý rozvoj firmy i lidí uvnitř a tím i společný růst.

Pro naši pobočku CarTec Olomouc právě hledáme posilu do týmu. Pokud jste pozitivní osoba, máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, v kolektivu se cítíte jako ryba ve vodě, jen tak Vás něco nerozhodí a přirozený úsměv na tváři jen tak neztrácíte, pak čtete dál…

Rozšiřujeme náš tým o pozici Skladníka / Prodejce náhradních dílů.

SKLADNÍK/PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ Cartec Olomouc

Náplň práce:

Každodenní náplní práce našeho nového kolegy bude příjem zboží na sklad, výdej zboží zaměstnancům servisu, správa pneuhotelu, obsluha pultu náhradních dílů. Pracovní doba je stanovena na 6:30 - 15:00.

Očekáváme:

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Orientace v náhradních dílech a příslušenství k vozům
- Znalost práce na PC
- Organizační schopnosti
- Schopnost samostatné i týmové práce
- Řidičský průkaz sk. B
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem
- Znalost AJ/NJ výhodou

Nabízíme:

- Perspektivní a dynamickou práci v zázemí silné a stabilní společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
- Profesní vzdělávání a odborná školení
- Zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport, firemní tel.tarif, zaměstnanecká sleva na nákup příslušenství)

CarTec Olomouc s.r.o.
Tovární 1297/1b, Olomouc - Hodolany

Online žádost o místo