Společnost ACR auto, a.s., jediný autorizovaný zástupce značky BMW na jihu Čech, zaujímá již přes dvacet let přední pozici na trhu prémiového segmentu v regionu.

Víme, že bez kvalitních a spokojených spolupracovníků nikdy nedosáhneme našeho hlavního cíle. Při výběru lidí jsme nároční, ale ti, kteří projdou sítem, se na nás vždy mohou spolehnout.
Chceme být firmou, kde zaměstnanci rádi pracují a jsou hrdí na to, že patří k nám.

SPECIALISTA NÁKUPU A PRODEJE OJETÝCH AUT

Koho hledáme:

Pokud hledáme právě Vás, tak víte, že není lehké být v této práci úspěšný.
Musíte se skvěle se orientovat ve velmi specifickém trhu ojetých aut. Nestačí znát modely, výbavy a ceny. Musíte také vědět o všech jejich plusech i skrytých mínusech.

Být vytrvalý jako buldok při vyhledávání toho pravého auta, které náš zákazník potřebuje.
Být zdravě odvážný při internetových nákupech a elektronických aukcích - protože to, co nakoupíte, musíte umět také dobře prodat.
Trh s ojetinami ovlivňuje mnoho aspektů a Váš mozek musí zvažovat tolik specifik a rizik, jako mozek burzovního makléře.
Tahle práce není zaměstnání, ale životní styl.

Proč byste to měl zkusit právě u nás?

Radost z jízdy s BMW umožňujeme našim zákazníkům už 22 let. K Vašim zkušenostem a schopnostem přidáme podporu, jistotu a zdroje a zázemí.

Nehodíme Vás do vody, ale opravdu Vás postupně se vším seznámíme a zaškolíme Vás. A zaškolením to neskončí, povedeme Vás profesně stále dál. Svých lidí si vážíme, jednáme férově a na rovinu.
Nejsme malá firma, ale jsme v pohodě – žádný korporát :-).
Výkon musí být, ale rádi se u práce i pobavíme a zasmějeme.
A nemusíte se bát. Jsme silná a stabilní firma a za dobrou práci Vás dobře zaplatíme podle jasných a jednoduchých pravidel (po dobu adaptace garantovaná pevná mzda).Být úspěšný se u nás vyplatí – platový strop neplánujeme.

Oslovila Vás tato příležitost a chcete se stát součástí našeho týmu? V tom případě nám pošlete svůj životopis. Těšíme se a určitě odpovíme

Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

 

ACR AUTO
České Budějovice

Jana Tetourová
+420 727 976 598

Online žádost o místo