Staň se součástí týmu !

Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW a MINI a poskytovatelům servisu BMW, MINI.
Renocar vznikl již 22. září 1990 jako jedna z prvních soukromých firem v tehdejším Československu. Kořeny firmy se však dají vystopovat až do šedesátých let. Renocar se stal v roce 1991 prvním oficiálním dealerem a značkovým servisem BMW u nás.
Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby poskytované zákazníkům, proto nabízíme zaměstnání vhodným kandidátům.

Pohybujete se ve světě automobilů a máte detailní znalost vozů, modelů a cen? Myslíte si, že nám můžete pomoci růst a pracovat s námi na kvalitě našich služeb? Máte chuť využít své obchodní zkušenosti a překonávat veškeré výzvy, které si tato pozice s sebou nese?

VÝKUPČÍ VOZŮ Renocar Praha

OZVĚTE SE NÁM, JESTLIŽE:

  • máte zkušenost s výkupem vozů.
  • se skvěle orientujete na automobilovém trhu (znalost modelů, výbav, kalkulace cen).
  • obchodování je pro Vás výzvou a zábavou zároveň.
  • máte zkušenost s posouzením technického stavu vozidel (např. na základě testovacích jízd – ŘP sk. B je tedy nutnost).
  • nechybí Vám chuť dotahovat věci do konce a zapálení pro věc,
  • a v neposlední řadě Vám nedělá problém i nějaké to „papírování“.

DO NAŠEHO TÝMU NEJLÉPE ZAPADNETE, POKUD:

  • máte rádi skvělé automobily, zejména značky MINI a BMW.
  • máte rádi práci v týmu, který dosahuje skvělé výsledky.

CO VÁS ČEKÁ:

  • výkup zánovních vozů BMW, MINI.
  • péče o stávající zákazníky.
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, příprava cenových nabídek.
  • výkupní administrativa.

JSTE TAKOVÍ? POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS. POKUD SE DOMLUVÍME, ČEKÁ VÁS:

  • prémiové prostředí autorizovaného dealera vozů MINI a BMW.
  • práce v aktivním a mladém kolektivu.
  • stabilní pracovní prostředí a podmínky.
  • zajímavé ohodnocení propojené s motivačním cílem odvislým od objemu výkupu.

Renocar, a.s. – Praha
Lipová 280, Čestlice

Martina Nečasová

Online žádost o místo